Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.427 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako sam zadovoljna sa uslugom.Veoma lepo sa se osecala u toku trajanja tretmana.Posebno mi se svidja sto je higijena na visokom nivou,ukljucujuci i toalet.Zelim im puno uspeha u radu.
Uslugu obavlja: Ana
Snezana (1 utisaka) - pre 8 godina
Prezadovoljna sam .Vrhunski dozivljaj.Toplo preporucujem.
Dubravka (1 utisaka) - pre 8 godina
Radila sam minival sa farbanjem trepavica već kod njih i prošli put sam bila zadovoljna, a sad još više. Definitivno postaju sve bolji vremenom. I opet ću doći na ovaj tretman!
Uslugu obavlja: Ana
Julijana Bronzani (6 utisaka) - pre 8 godina