Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.423 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Preporuka! Vec skoro 10 godina idem u ovaj salon i mogu samo da ocenim 10+ za uslugu, ljubaznost i pre svega profesionalnost!
vesna Srebrni (7 utisaka) - pre 6 godina
Ivana predivna si ! Vidimo se opet !
Tijana (8 utisaka) - pre 6 godina
Bila sam na Lash lifting tretmanu, prezadovoljna sam rezultatom. Svi u salonu su maksimalno prijatni i profesionalni, posebno bih htela da naglasim da se devojka, Dijana, koja mi je radila trepavice maksimalno potrudila i poseban pozdrav za nju! Sve preporuke
Andjela (1 utisaka) - pre 6 godina