Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.416 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
I sminka I frulizura bile su prilicno lose, za sminku je koriscen neadekvatan puder, nekvalitetan I uzasna, narandzasta nijansa koja nikako ne odgovara mom tenu, oci nasminkane suprotno od onog sto sam trazila, trepavica se odlepila za par sati...
Feniranje, takodje jako lose, potpuno amaterski.
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Jelena (1 utisaka) - pre 2 godine
Udobno, ugodno i efektivno! Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Miona Popović
Milica Bronzani (12 utisaka) - pre 2 godine
Jako lep ambijent. Osoblje je ljubazno, a devojka koja mi je radila tretman je bila jako fina i temeljna. Sve pohvale za salon.
Uslugu obavlja: ALEXANDRA
Nevena Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine