Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.416 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je na vrhunskom nivou! Devojke iz Iva Beauty Lab su jako prijatne, pozitivne i sam docek je jako srdacan..prostor odise divnom energijom, sve je estetski jako lepo, cisto, aparati su novi i odlicni..Nakon tretmana mi je lice odmah sinulo i vidi se promena sto mi je jako vazno.Zaista sam veoma zadovoljna i svakako da cu biti redovna ovde.
Tamara (1 utisaka) - pre 2 godine
sminkala sam se za maturu, prelepo odradjenoo! sminka mi je ceo dan i vece bila netaknuta
Uslugu obavlja: Jelena
Ljiljana (1 utisaka) - pre 2 godine
P r e l e p e trepavice
Uslugu obavlja: Nataša
Ljiljana (1 utisaka) - pre 2 godine