Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.415 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako sam zadovoljna, tretman lica toplo preporucujem. Devojke su vrlo prijatne i predusetljive. Devojka koja mi je radila tretman lica izuzetno prijatna, profesionalna, sve mozete da pitate, dobijete kompletna objasnjenja tretmana, svega sto je Vasem licu potrebno i za dalje. Prijatan tretman, za uzivanje, aparati, kreme za lice odlicni! Dolazicu ponovo, za svaku preporuku!!
Uslugu obavlja: Isidora
Kristina Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine
Katarina je predivna, sve preporuke za nju i salon!
Tijana Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Devojka super radi, prezadovoljna sam i kvalitetom usluge i posvećenošću! Sve preporuke!
Uslugu obavlja: Nataša
Ivana Srebrni (6 utisaka) - pre 3 godine