Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.415 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna sam higijenskim tretmanom lica . Prijatna atmosfera,ljubazno i stručno osoblje.
Uslugu obavlja: Maja
Sonja (1 utisaka) - pre 2 godine
WOW. Oduševljena. Profesionalno. Srdačno.
Uslugu obavlja: Mira
Ivana Zlatni (11 utisaka) - pre 2 godine
Predivan salon u centru grada, cene pristupacne, Sladja je pravi profesionalac, vrlo prijatno iskustvo, preporucujem svima da posete ovaj salon. Ja sam radila higijenski tretman lica, prezadovoljna sam uslugom, Sladja mi je skinula, iscedila milije kod oka sto je vrlo nezgodno ali uspesno smo to te resile. To mi je jako pravilo estetski problem. Svakako cu doci ponovo i preporucicu salon svima! ☺️
Uslugu obavlja: Slađana
Ivona (1 utisaka) - pre 2 godine