Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.577 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zdravo ljudi!
Sve pohvale za MILICU I JOVANU!
Bravo devojke mnogo ljubazne obe I srcem rade svoj posao!
Nisam u Beogradu u Becu Sam I uvek kad budem dolazila eto me kod vas!
Pozzz za sve
Danijela (1 utisaka) - pre 4 godine
Opet sve pohvale za Milicu,odusevljena i zadovoljna :)
Katarina (3 utisaka) - pre 4 godine
Vracam se vec 2. put na ruski pedikir, mnogo je bolji od klasicnog, duze traju efekti i turpijanje je manje bolno.
Jovana Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine