Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.577 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Bez maske i rukavica, u vrlo skučenom prostoru u koji me je uputila zaposlena takođe bez maske, bez čiviluka, tako da sam torbu držala u krilu, dobila sam jedan osrednji ka lošem pedikir. Pretpostavljam da je spa deo bio neki grubi piling, urađen vrlo brzim i odsečnim pokretima, gde je samo bolelo, a opuštanja nigde.
Nekoliko puta je ustajala da naruči hranu, da plati istu, i bez pranja ruku ponovo se vraćala da radi.
I napokon, nepotrebna opaska tokom plaćanja, gde dajem 1500 dinara i dok pakujem novčanik i gledam gel lakove čujem:"Evo kusur, kad već čekaš".
Ne preporučujem.
Marija (1 utisaka) - pre 4 godine
Predivne devojke, odlično rade, jako prijatne, svima ih preporučujem!
Ankica Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Vanja jedno divno i toplo stvorenje, jedna od onih osoba zbog kojih zavolite salon a pre svega strucna u svom poslu...moje preporuke
Jadranka
Uslugu obavlja: Lix
Jadranka Srebrni (10 utisaka) - pre 4 godine