Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.520 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve preporuke za salon. Radila sam gel lak i nokti se nisu pomerili mesec dana. Takodje jako brzo a lepo urađeni nokti.
Uslugu obavlja: Jovana
Milica (2 utisaka) - pre 2 godine
Predivan ambijent sa ljubaznim osobljem.
U ovom salonu koriste stetilisan pribor i pribor za jednokratu upotrebu ,što nigde nisam videla. Usluga je na zavidnom nivou.Preporučujem od ❤
Uslugu obavlja: Anđela B.
Nadezda (6 utisaka) - pre 2 godine
Devojka koja radi je apsolutno divna, komunikativna I profesionalna. Vodi racuna o svakom detalju, zanokticama, jako je lepo odradila gel lak I manikir... Higijena na odlicnom nivou, sve pohvale.
Uslugu obavlja: Vukmirica Jelena
Jelena Srebrni (4 utisaka) - pre 2 godine