Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.523 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Užas, čekala sam 30 ninuta na red, a prošli put kada sam ja zakasnila 10 min i rekla da ne mora da mi radi manikir ako ne stiže zbog kašnjenja, u kom sl tretman traje kraće, poslala kući jer koleginica već ima drugu mušteriju.. Konzistentnost u kvalitetu ne postoji neki rade katastrofalno a neki super, sve u svemu neće me više videti
Uslugu obavlja: Manikirka 3
Deana Srebrni (6 utisaka) - pre 4 godine
Vrlo ljubazni, temeljni i profesionalni. Sve pohvale
Uslugu obavlja: Zaposleni 1
Sandra Bronzani (8 utisaka) - pre 4 godine
odlično, brzo i strucno! Prijatno osoblje!
Suzana (1 utisaka) - pre 4 godine