Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.521 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Slike izgledaju divno, realnost je uzasna. Malo je falilo da odem čim sam ušla. Devojka je prijatna, lepo je uradila gel lak ali skoro nisam bila na prljavijem mestu. 0 za vlasnike/poslodavce. P. S. Ne razumem ko koga laže i ostavlja lažne ocene
Marijana (1 utisaka) - pre 5 godina
predivno, kao i uvek :)
Tanja Bronzani (2 utisaka) - pre 5 godina
Veoma prijatna atmosfera. Preporuka.
Uslugu obavlja: Katarina
Petra (3 utisaka) - pre 5 godina