Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.523 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sjajno! Vidimo se opet uskoro!
Uslugu obavlja: Dijana
Natalija Zlatni (10 utisaka) - pre 6 godina
Veoma prijatna atmosfera u salonu, devojke nasmejane, jako čist prostor.
Gel lak na rukama mi je radila Sofija, koja je jako pedantna i nežna, a noktima sam baš zadovoljna.
Došla sam po preporuci drugarice, i dolaziću još, sigurno.
Milica (1 utisaka) - pre 6 godina
Akril i gel sam imala godinama i bezbroj puta su mi se nokti lomili,pucali,odlepljivali...Gel lak mi daje pre svega osecaj kao da nemam nista osim laka, a nokti su cvrsti i ne pucaju,boja se ne ljusti, devojka radi zaista kvalitetno. Iskrena preporuka
Uslugu obavlja: Marlena
Sanja Bronzani (1 utisaka) - pre 6 godina