Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.523 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prijatno sam iznenadjena uslugom , jer sam prvi put bila kod Milice i nisam znala sta da ocekujem, ali na kraju sam prezadovoljna kako mi je uradila noktice! Brzo, profesionalno i pedantno.
Sto se tice ocene za higijenu, nisam zalazila po citavoom salonu, ali onej deo gde sam boravila, kao i uvek, besprekoran! Vidimo se za dve nedelje :)
Bojana (7 utisaka) - pre 9 godina
I ovoga puta Bojana je uradila fenomenalan posao. Prezadovoljna sam. Jako ste lepo sredili salon, sve pohvale.
Bojana (7 utisaka) - pre 9 godina
Savrsen gel lak. Devojke se bas trude da nokti izgledaju perfektno i postojano. Svaka zena ce u ovom salonu dobiti idealne i dugotajne nokte a izbor boja za manikir, gel i gel lak je ogroman. Topla preporuka da posetite ovaj salon
Sandra (10 utisaka) - pre 9 godina