Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.633 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je bilo perfektno, rado ću se opet vratiti!
Marija Bronzani (6 utisaka) - pre 5 godina
Izuzetno prijatno osoblje....higijena na visokom nivou....sve pohvale....i naravno biću vaša mušterija dokle god ste takvi....
Ana (2 utisaka) - pre 5 godina
Odlična usluga, sjajno urađen i manikir i masaža lica. Salon za svaku preporuku.
Kristina (1 utisaka) - pre 5 godina