Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.633 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pozdrav svima! Želim sa vama da podelim svoje utiske o salonu “Tanja”. Žena je zaista jako fina, draga, oseća se divna atmosfera u salonu, opuštena... Čim se udje u salon vidi se koliko je sve čisto i blistavo, higijena je na vrhunskom nivo i što se tiče salona i opreme za rad jer šta god da uzme u ruke se dezinfikuje i o svemu se vodi računa. Radila sam manikir i divno je uradjen, sve je na mestu, detaljna je jako. Sve pohvale i preporuke za salon, zakazujte bez razmišljanja! ❤️
Uslugu obavlja: Tanja Petrušić
Ana (3 utisaka) - pre 5 godina
Zadovoljna sam, nokti su lepi, ali je ocena 9 jer moram da napravim razliku u odnosu na manikir koji mi je radila Marija (Maruška), to je bila usluga za 10+, žao mi je što više ne radi u salonu.
Jelena (4 utisaka) - pre 5 godina
Željka je sjajna - izuzetno precizna, ljubazna i pedantna. Sve pohvale!
Milena Srebrni (7 utisaka) - pre 5 godina