Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.633 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zadovoljna sam kako su ispali nokti. Devojka je prilično hladnokrvna.
Preporučujem da rukavice devojke koje koja radi budu čiste, kao i alati. Mislim da bi bilo dobro posle nekih koraka alkoholom skidati prašinu, npr. od turpijanja, a ne krutom četkicom koja dodatno iritira već ozleđenu kožu.
Nema potrebe da mi se čupaju zanoktice, i kopa okvir nokta. Ako sam spremna da rizikujem da mi manja površina nokta bude ojačana, onda mislim da ni manikirki ne treba da predstavlja problem što ćemo izostaviti neke korake i smanjiti vreme za isti novac.
Simona (3 utisaka) - pre 4 godine
Prvi put sam bila. Milica je ostavila divan utisak i ulepsala mi i ruke i veče :)
Ana Bronzani (8 utisaka) - pre 4 godine