Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.636 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ljubazna, profesionalna, pedantna!!! Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Nadja
Jelena Bronzani (2 utisaka) - pre 5 godina
Zakazala sam klasični manikir kako bi sredila svoje iskrzane nokte. Međutim, devojke su mi ponudile jednu drugu vrstu manikir, japanski manikir za negu i prehranu noktiju sa pčelinji voskom i vitaminima. Rezultat me je oduševio, i ruke i nokti su u potpunosti osvezeni i zdtavi. Sve preporuke za salon, osoblje i tretman koji su mi preporučili!
Gordana (2 utisaka) - pre 5 godina
Sjajni eskperti za manikir, divna atmosfera, kao da ste zakoracili u oazu mira usred gradske dzungle.
Uslugu obavlja: Milijana
Andreja Srebrni (11 utisaka) - pre 5 godina