Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.633 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Наташа је јако пријатна, талентована,брза и предантна девојка. Све похвале и препоруке
Tijana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Prvi put sam bila juce u salonu, imala sam zakazan manikir i pedikir gel lak, i celom uslugom sam pretadovoljna. Pohvalila bih ne samo umeće devojke koja je radila manikir i pedikir (Aleksandra), već i njenu ljubaznost i odmerenost u ponašanju, uz davanje dobronamernih saveta vezanih za negu, ni u jednom trenutku mi nije bilo naporno i neprijatno. Vremenski su tačni, celokupno osoblje je ljubazno i predusretljivo. Jos jednom, sve pohvale.
Doris Bronzani (8 utisaka) - pre 1 godinu
Manikir za 10, veoma precizno i lepo odradjeno. Preporuke!
Uslugu obavlja: Sanijela Stankovic
Sara Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu