Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.631 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojka koja radi manikir mi nije ni oblikovala nokte, samo je prešla preko njih turpijom. Kada mi je rekla da odaberem boju, pokazala mi je 5-6 bočica iza njenih ledja. Kasnije sam videla celu paletu nijasni ispod stola, koju mi nije ponudila.
Ceo manikir i gel lak je zavrsila za 20 minuta
jelena Zlatni (12 utisaka) - pre 2 godine
Milica je super devojka, pozitivna, komunikativna i jako lepo radi. Sve preporuke :)
Uslugu obavlja: Milica
Ivana (1 utisaka) - pre 2 godine
Top
Snežana (3 utisaka) - pre 2 godine