Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.635 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam gel lak nokte kod Aleksandre koja je vrlo prijatna i profesionalna. Ostala je i duže nakon posla kako bih ja mogla da stignem na termin. Puno hvala i sve preporuke za ovaj prelepi salon i Aleksandru.
Ivana Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
savrseno, ne menjam
Uslugu obavlja: Ivana
svetlana (1 utisaka) - pre 3 godine
Mila je sjajna!
Uslugu obavlja: Mila
dragana Srebrni (1 utisaka) - pre 3 godine