Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.636 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Usluga koja bi trebalo da traje 75min je završena za 30min, zanoktice nisu uklonjene. Nije mi ostavljeno prostora ni da izaberem lak, ponuđena su mi 4 ‘koja se najviše traže’. Otaljano, neljubazno i neprofesionalno .
Ne preporučujem.
Ivana Bronzani (7 utisaka) - pre 3 godine
Dolazom skoro dve godine i uvek kod različite devojke jer su sve ok.Prvi put da nisam zadovoljna uslugom.
Uslugu obavlja: Manikirka 1
Tijana Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Sve pohvale za Milicu!
Marija (5 utisaka) - pre 3 godine