Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.636 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Željka je super! Kao da mi nokti rastu u boji :)
Dragana Bronzani (6 utisaka) - pre 4 godine
Nakon pola sata od izlaska iz salona navodno trajni lak se OLJUSTIO sa dva nokta, to u zivotu nisam dozivela!! Inace zena koja radi je jako ljubazna, ali dzabe kad su se nokti raspali. Steta sto ne mogu da prilozim fotografiju.
Uslugu obavlja: Lix
Marijana (2 utisaka) - pre 4 godine
Uvek sjajna Marija!
Natalija Zlatni (10 utisaka) - pre 4 godine