Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 532 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon je uvek čist i uredan. Devojke su jako prijatne. Manikir radim kod Tijane i prezadovoljna sam. Za svaku preporuku!
Uslugu obavlja: Tijana
Jelena Bronzani (4 utisaka) - pre 2 meseca
Prezadovoljna!
Uslugu obavlja: Jelisaveta
Nađa Bronzani (1 utisaka) - pre 2 meseca
Nažalost, moram da ostavim negativnu ocenu. Juče sam u salonu radila korekciju noktiju, a već danas je gel počeo da se odvaja na nekoliko noktiju. Jako sam razočarana jer sam očekivala kvalitetniju uslugu koja će trajati duže od 24 sata.
Uslugu obavlja: Andrijana
Alla Bronzani (3 utisaka) - pre 2 meseca