Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.053 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Usluga je super, radila sam korekciju gel laka manikir i pedikir kod Milice i prezadovoljna sam. Devojka je pedantna, o svemu vodi računa i jako je prijatna.
Sve preporuke!
Uslugu obavlja: IRENA
Marija (2 utisaka) - pre 2 godine
Vrlo prijatni, ljubazni i profesionalni. Jako sam zadovoljna.
Isidora Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Jako lep salon - prijatan ambijent, stručno i ljubazno osoblje. Rado ću posetiti salon ponovo
Danijela Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine