Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.053 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zakazan medicinski pedikir i gel lak, dobila to da mi je obicnom turpijom bukvalno 3 puta prosla po petama i nista nise cak ni obicno grupe pete nije skinula a kamoli zadebljanja. Gel lak uradjen kao da se dete igralo, nokte mi skratila do zivca. Zaobilaziti u sirokom luku
Natasa (1 utisaka) - pre 2 godine
Devojka koja mi je radila pekir je divna i ljubazna.
Nažalost usluga je razočaravajuća.
Ono što bih istakla je da se nokti seku grickalicom umesto klještima ili makazica. Grickalica lako može da napravi haos. I da su mi pete podjednako grube kao pre tretmana, što prosto nije moguće ako se sve uradi kako treba, bila sam mnogo puta na pedikiru. Žao mi je zbog negativnog komentara, ali nadam se da će biti od pomoći.
Anđelka Srebrni (8 utisaka) - pre 2 godine
Kao i do sada, moj prvi izbor!!!;
Uslugu obavlja: Sanja
Neda Srebrni (8 utisaka) - pre 2 godine