Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Divan salon, bila sam u raznim ali ovaj je 10/10 usluga je neverovatna, spasile su mi devojke dva polomljena nokta i izasle u susret! Prijatne , divne zene! Maja i Anči su dale sve od sebe
Uslugu obavlja: Maja menadžer
Julija (1 utisaka) - pre 2 godine
Divna devojka, brzo odradila odličan posao. Jedina zamerka što su me kontaktirale da pomerimo termin pola sata ranije, a na kraju su me radile kada je i blio prvo dogovoreno, jer se nisu dobro organizovale. Sve devojke su baš ljubazne. Svaka preporuka sve u svemu.
Andrea (4 utisaka) - pre 2 godine
Marija mi je uradila najbolji manikir koji sam ikada imala.
Zaposleni veoma ljubazni,ambijent izuzetno lep. I ako je centar grada,veoma je mirno i mozete uzivati u tretmanu.
Ali najvise od svega mi se svidelo sto se veoma vodi racuna o higijeni.
Definitivno topla preporuka od mene.
Marina (3 utisaka) - pre 2 godine