Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nokti su prelepi.Hvala Ivani koja je lepila cirkon po cirkon
Uslugu obavlja: Ivana
Ljubica (1 utisaka) - pre 3 godine
Kvalitetno, pedantno, savrseno. Sve pohvale za salon i devojku koja radi.
Uslugu obavlja: Sara
Lena (1 utisaka) - pre 3 godine
Dala sam im dve šanse i oba puta sam. Dobila užasnu uslugu. Ona žena koja radi tamo se zaista trudi I nikad lepši oblik nisam imala ali dva dana nakon što sam radila nokte jedan je bukvalno otpao, na drugi je otpao deo gela. Gelovi i materijal koji koriste su užasni i ono što radi zanokticama je nehumano. Ne bih preporučila.
Uslugu obavlja: Milka
Dejana Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine