Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je bilo super. Devojke ljubazne, ambijent prijatan, moja velika preporuka.
Uslugu obavlja: Zaposleni 1
Milica (1 utisaka) - pre 3 godine
Jedan od najboljih manikira koje sam radila do sada. Brzo i profeisonalno, sve preporuke.
Uslugu obavlja: Ana
Jelena Srebrni (4 utisaka) - pre 3 godine
Jako lose iskustvo, prvi nokat otpao isto vece posle korekcije, a sledeci pukao posle 2 dana..
Uslugu obavlja: Anja
Ksenija Bronzani (11 utisaka) - pre 3 godine