Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Milica mi je odlicno odradila estetski pedikir, prezadovoljna sam. Vidimo se opet.
Nada Bronzani (12 utisaka) - pre 3 godine
Marija mi je perfektno uradila gel lak na rukama. Pazljiva je dok radi manikir, precizna I detaljna. Rado cu se vratiti.
Nada Bronzani (12 utisaka) - pre 3 godine
Personal je jako ljubazan i brzo rade, ali higijena je katastrofalna. Nesterilisu isntrumente za rad, nego ih ovlas poprskaju sa nekim dezinfekcionim sredstvom.
Steta, devojke dobro rade ali u ovaj salon necu vise ici
Olivera (1 utisaka) - pre 3 godine