Iskustva i preporuke za nokti u Beogradu

Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 7.989 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.

Zakažite uslugu nokti

Niste u Beogradu? Pogledajte sve salone u Vašoj blizini.
  • Moja Slavica
    Dobro 7,5 Moja Slavica za uslugu Skidanje gela + manikir
    Usluga: 1
    Cena/Kvalitet: 9
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Preko aplikacije sam sam filtrirala uslugu koja mi je bila potrebna: skidanje gela i manikir, kao i termin koji mi je odgovarao. Takođe trebao mi je lokal u blizini.
    Od samog početka, komunikacija je bila neprijatna. Žena koja je radila manikir pitala me je ko mi je radio gel, a onda i:”Pa što ti ona nije i skinula?”. Razumem da neki saloni ne vole da skidaju tuđi rad, ali ako je usluga već ponuđena u aplikaciji, onda ne bi trebalo da mi se traži opravdanje zašto sam tu uslugu i izabrala.
    Kada sam rekla da mi je prijateljica radila manikir, žena mi je dala savet kako bih sama mogla da skidam gel, i savet je bio na mestu i korektan, ali je onda dodala potpuno besporteban komentar:”to bi tvoja drugarica trebalo da zna, a ne zna.”
    Konačno sam pomislila da komunikacija ide u nekom neutralnom tonu kada me žena pitala jesam li u Beorgadu zbog studija, a kada sam joj rekla da sam završila studije, pitala me:”Pa što se nisi vratila?”. To pitanje me malo zateklo, i ponovo izazvalo neprijatnost. Rekla sam da ovde imam posao, a njen komentar je bio “svi ostaju u Beogradu, opustošiše Srbiju”.
    Tokom samog rada, bez prethodne konsultacije i moje potvrde, stavljena mi je rubber baza jer su mi nokti bili slabi. Ovo je skroz u redu kao rešenje, ali mislim da je svakako prvo trebalo da mi postavi pitanje da li to želim, jer je bilo evidentno da će postojati mala razlika u ceni. Iznos sam platila, nije problem u novcu, ali da nisam imala karticu, već samo keš kod sebe (za iznos koji je naveden u aplikaciji) bila bih u neprijatnoj situaciji. Mada je celo iskustvo bilo izuzetno neprijatno pa ni dodatna neprijatnost ne bi bila na odmet.

    (1 utisaka) -

  • Beautique nail & hair
    Fantastično 10 Beautique nail & hair za uslugu Skidanje gel laka
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Sve preporuke, vrlo prijatno iskustvo.
    Uslugu obavlja: Ivana kozmetičar

    Bronzani (3 utisaka) -

  • Sip&Style - Vojvode Savatija 27
    Fantastično 10 Sip&Style - Vojvode Savatija 27 za uslugu Pedikir
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Vrlo profesionalne i ljubazne dame, preporuka kao kuća ❤️

    Bronzani (1 utisaka) -

Pogledajte i ostale utiske i preporuke u Beogradu

Frizerski saloni iskustva


Muški frizeri iskustva


Depilacija iskustva


Lice iskustva


Nokti iskustva


Masaža iskustva


Telo iskustva


Wellness iskustva