Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 7.999 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za Jovanku. Vrhunski pedikir.
Uslugu obavlja: Jovanka
Jelena Bronzani (7 utisaka) - pre 8 meseci
Vrlo profesionalno, cisto i pedantno :) vrlo sam zadovoljna!
Uslugu obavlja: Ivana
Marija (2 utisaka) - pre 8 meseci
Ne bih pisala negativan utisak, ali četiri dana nakon manikira gde su mi do krvi skidane zanoktice pod izgovorom da imam “žuljeve” sad imam gnojnu ranu pored nokta na levoj ruci i dva bolna prsta na desnoj ruci. Krvarenje mi je sanirano hidrogenom i vatom, zatim prahom strugane neke krede (stipse kako mi je rečeno) koja uopšte nije sterilna i tako i dođe do nastajanja gnojne rane koju sad treba da lečim. Žena se na kraju izvinila, ali tad je već bilo kasno.
Natasa Srebrni (4 utisaka) - pre 8 meseci