Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.004 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Oduševljena! Profesionalnost osoblja je na visokom nivou, a atmosfera u salonu je opuštajuća i prijatna. Sam tretman je bio temeljan i pedantan, a moji nokti na nogama nikada nisu izgledali bolje. Definitivno preporučujem ovaj salon svima koji žele kvalitetan pedikir.
Ana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Sve pohvale
Uslugu obavlja: Manikirka 1
Jovana (4 utisaka) - pre 1 godinu
Jovana,devojka koja radi nokte je divna i nokti su jako dobro uradjeni,sve pohvale
Uslugu obavlja: Jovana
Bojana Bronzani (5 utisaka) - pre 1 godinu