Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.007 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Maja odlično radi manikir! Veliki je izbor boja za gel lakove.
Uslugu obavlja: Maja
Maja Srebrni (14 utisaka) - pre 1 godinu
Divna zena, koja me je odusevila svojom pozitivnom energijom i profesionalnoscu! Sve pohvale od mene ❤️
Uslugu obavlja: Marijana
Sandra (3 utisaka) - pre 1 godinu
Sjajna usluga! Brzo zakazivanje, uvek na vreme i nikad se kod njih ne ceka. Divne, jako prijatne i strucne devojke koje efikasno rade svoj posao. Higijena i ambijent na zavidnom nivou, kod njih mi uvek jako brzo prodje vreme. Prezadovoljna sam medicinskim pedikirom, koji retko ko u Beogradu zna lepo da uradi. Cene su im takodje izuzetno pristupacne! Za svaku preporuku su!!
Hvala sto postojite!!! ❤️
Dunja Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu