Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.076 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prvi put sam bila u salonu Dada, radila sam pedikir i sve pohvale za rad, uslugu kao i komunikaciju, za preporuku! :)
Aleksandra (1 utisaka) - pre 4 godine
Dobar salon, devojka Vanesa ljubazna i profesionalna, vratiću se ponovo.
Ana Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Sve je odlično, jako prijatno osoblje, posebne pohvale za Jovanu.
Jelena Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine