Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.053 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sanja je redak profesionalac i izuzetno prijatan sagovornik!
Uslugu obavlja: Sanja
Neda Srebrni (8 utisaka) - pre 2 godine
Salon za preporuku, sve pohvale!
Uslugu obavlja: Sandra
Sladjana (2 utisaka) - pre 2 godine
Devojka je bila jako prijatna, ali usluga nije bila ni blizu očekivanog. Odmah mi je napomenula da ona ne radi medicinski pedikir, samo estetski i da je mislila da je koleginica sa kojom sam bila u komunikaciji to naglasila, što naravno nije. Imala sam zakazan medicinski pedikir a potom i higijenski tretman lica. Oba tretmana sam radila više puta u životu na različitim mestima, i znam kako treba da izgledaju. Tretmani su trebali da traju po 60 minuta, a ja sam iz salona izašla nakon ukupno 50, jer su oba tretmana bila gotova! Neću ni ulaziti u detalje šta je odrađeno a šta ne, mislim da je ovo što sam napisala dovoljno.
Vanja Bronzani (4 utisaka) - pre 2 godine