Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam gel na prirodne nokte sa izlivanjem jednog nokta. Nakon 3 dana vazduh je usao ispod gela i nokti su poceli da otpadaju. Naplaceno mi je 1800din za korekciju a na aplikaciji je pisalo 1400din.
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Gala (1 utisaka) - pre 3 godine
Pedikir odradjen extra, pedantno, uredno. Gel odradjen vrhunski. Devojke su jaaako fine, ljubazne, saceka vas kafa i voda. Svaka preporuka!
Uslugu obavlja: Mira
Ana Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Professional service and attention to details , very satisfied . Recommendation for place , I'm looking forward for my returning there in future.
Uslugu obavlja: Milka
Kristal (1 utisaka) - pre 3 godine