Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.048 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojke su fenomenalne, prijatne, profesionalci, sve je za veliku pohvalu, od osoblja preko usluga do ambijenta
Sandra Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine
Dobro urađen manikir/gel lak i ljubazne radnice.
Ema Bronzani (5 utisaka) - pre 3 godine
Super atmosfera, prijatno osoblje, lep lokal
Uslugu obavlja: Maja
Dusica Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine