Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.053 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Katarina je odlična, brza, precizna, nasmejana, od mojih noktiju izvučen maksimum, oduševljena sam.
Katarina Srebrni (3 utisaka) - pre 3 godine
Juče mi je rađen gel lak, danas su mi izgrebani nokti na jednoj ruci. Nije prvi put da se dešava, a stalni sam klijent. Devojka koja mi je radila je fenomenalna, ali neki problem definitivno postoji.
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Marija Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine
Sve pohvale za Natasu, jako lep uradjen gel lak, sa puno paznje uradjen, vraticu se opet!
Uslugu obavlja: Nataša
Kristina Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine