Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.007 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ambijent u salonu je mozda potrebno poboljsati u smislu bolje organizovati prostor, namestiti da bude prijatniji, ususkaniji. Predlog, staviti sapun u toaletu, a ne razblazen sapun vodom.
Pohvala za zenu koja radi pedikir - ljubazna, profi, prijatna.
Milica Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Zaista zadovoljna
Uslugu obavlja: Bojana
Tijana Bronzani (1 utisaka) - pre 1 godinu
Pedikir je bio pravi mini relax ? udobna fotelja, kafa, voće ? ? hvala
Uslugu obavlja: Gordana Paunić
jelena Zlatni (12 utisaka) - pre 1 godinu