Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.009 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
French na moju dužinu noktiju je lepo uradjen, verovatno ću opet zakazati nove nokte u ovom salonu.
Mirjana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Gel puca nakon 2 dana, bezobrazan i drzak stav manikirke. Cena korekcije dogovorena i potvrđena, naplaćeno duplo! Prevara!
Žena apsolutno nema nikakvog znanja o radu (Maki), a gazdarica (Vanja) aroganta i na kulturnu žalbu odgovara vrlo neprofesionalno.
Sumnjam da su radnice uopšte završile obuku! Najgore iskustvo u Beogradu!
Marija (2 utisaka) - pre 1 godinu
Jako prijatan ambijent
Svi su preljubazni
Djurdjica (1 utisaka) - pre 1 godinu