Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.009 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Par sati posle medicinskog pedikira, ceo prst mi je natekao, zagnojio, i bio sto puta bolniji nego pre tretmana. Ne znam da li pribor koji je korišćen nije bio sterilan, ili je tehničarka loše obradila nokat i strašno iziritirala tkivo, i znam da ne može idealno kod medicinskih pedikira — ali nikada u životu nisam doživela da bude mnogo gore i inficirano posle pedikira. Nisam mogla da hodam, i prst je stalno gnojio i krvario. Morala sam da idem kod lekara koliko je bolan, ljubičast, i zagnojen taj inficiran prst posao. Devojke sa uraslim noktima i medicinskin problemima noktiju bih savetovala da se dobro informišu u koji salon zakazuju, jer infekcije i sterilnost uopšte nisu igra.
Uslugu obavlja: Maja
A Bronzani (16 utisaka) - pre 1 godinu
Sve je bilo predivno. Jelena je pedantna i pažljiva. Sve preporuke !
Uslugu obavlja: Vukmirica Jelena
Snežana Bronzani (11 utisaka) - pre 1 godinu
Pohvale za sjajnu Dijanu - posvećena i profesionalna! Prezadovoljna sam :)
Uslugu obavlja: Dijana
Катарина Srebrni (4 utisaka) - pre 1 godinu