Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.020 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
savršeno. ?? ✨
Uslugu obavlja: Marina
Maja Srebrni (4 utisaka) - pre 2 godine
Usluga katastrofalna. Radnica koja radi pedikir izuzetno neljubazna, gruba, jako lose iskustvo. Sto se tice cistoce, okej je, ali usluga je bas jeziva. Takodje, odnos cene i kvaliteta 0. Da ima 0 ponudjena ocenila bih sa 0, posto nema, zato 1.
Uslugu obavlja: Zorica
Milica (3 utisaka) - pre 2 godine
Juče sam po prvi put imala priliku da posetim Vaš salon. Devojka koja mi je radila nokte, Sandra, je moram reći divna. Njen profesionalizam i pozitivan stav su se zaista istakli. Ne samo da je bila pedantna i vešta u svom zanatu, već su njeno toplo držanje i iskrena briga učinili da moje iskustvo bude neverovatno prijatno.
Njena pažnja prema detaljima i posvećenost čine presudnu razliku u poredjenju sa ostalim salonima. Ona je nesumnjivo prednost za vaš tim, i radujem se povratku na buduće tretmane.
Hvala vam.
Jovana Bronzani (4 utisaka) - pre 2 godine