Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.052 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prvi put sam zakazala u ovom salonu Korekciju noktiju. Potpuno sam razočarana, devojka jednostavno još uvek nije usavršila svoj rad. Nokti mi tako neuredno izgledaju. Grbavo izgledaju kao da ih je početnik radio. Da ima 0 dala bih. Žao mi je al sad sam ovde bila i nikad više. A cena previsoka, dosta salona naplaćuje 1600.
Tijana Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Odlicno uradjen pedikir! Prijatno osoblje.
Milica Zlatni (21 utisaka) - pre 3 godine
Prezadovoljna, ljubazno osoblje , prijatan ambijent, sve pohvale❤️
Uslugu obavlja: Sara
Vesna (1 utisaka) - pre 3 godine