Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.053 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
drago mi je da se koriste rukavice, higijena je na nivou, bilo je jako prijatno
Lena (3 utisaka) - pre 3 godine
Lose su mi uradjeni nokti gel.se podigao ... moracu u drugi salon nekoliko dana posle tretmana u vasom salonu
Marija Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine
Kod Kristine bez greske kao i uvijek
Iva Bronzani (10 utisaka) - pre 3 godine