Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojka koja mi je radila nokte je tako fina, ljubazna, slatka, druželjubiva. Ma sve pohvale za nju. Od mene ona dobija ocenu 100
Uslugu obavlja: Manikirka 1
Marija (1 utisaka) - pre 4 godine
Vanesa je super
Kristina Srebrni (9 utisaka) - pre 4 godine
Uredno i lepo odrađeno. Prezadovoljna!
Aleksandra (1 utisaka) - pre 4 godine