Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Apsolutno sam oduševljena! Isidora je divna, vrlo pedantna i temeljna, a pritom nežna. Nisam ni na sekund osetila nelagodnost ili bol, nemam ožiljke od turpije i sl. Zaista sve pohvale za stručnost. Pored svega navedenog, pozajmila mi je japanke kako mi se u mojoj obući ne bi pokvario lak na noktima. Zaista se sa ovolikom količinom profesionalizma + ljubaznosti dugo nisam susrela. Vidimo se uskoro ponovo :)
Uslugu obavlja: Isidora
Ksenija (8 utisaka) - pre 4 godine
Nezadovoljna sam oblikom, bojom, nokti mi posle gel laka deluju pretanko, kao da ce puci svakog trenutka. Vec sam zakazala uslugu u drugom salonu da se ovo ispravi.
Preskupo, a nekvalitetno. Morala sam da doplatim ojacanje jednog nokta sto mi se pre nikada nije dogodilo.
Ne preporucujem...
Maja Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine