Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 7.990 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sa Nenom nema greške, manikir je uvek savršeno uradjen.
Jelena Srebrni (10 utisaka) - pre 10 meseci
Sve pohvale, ne pamtim da mi je neko tako lepo sredio noktiće!
Uslugu obavlja: Sara
Aleksandra Bronzani (4 utisaka) - pre 10 meseci
Prijatan ambijent, uredno i čisto. Zadovoljna sam tretmanom, za preporuku!
Uslugu obavlja: Gordana
Nataša (3 utisaka) - pre 10 meseci