Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 7.991 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon je lepo uređen, a devojka koja mi je radila pedikir bila je ljubazna i efikasna. Rezultat mi se veoma dopao. Međutim, postoji veliki propust.
Na pitanje da li sterilišu pribor, rečeno mi je da to rade i da uvek imaju sterilne rezervne instrumente. Ipak, pribor koji je korišćen nije iznešen iz sterilnih kesica, već je stajao na stolu. Kada sam kasnije, na sopstveni insistiranje, pogledala sterilizator, nije bilo ničega unutra. Rad sa kožom i moguć kontakt sa krvlju zahteva jasno vidljivu i doslednu sterilizaciju. Neprihvatljivo je da se o zdravlju klijenata ne vodi računa, to nije nepažnja, već ozbiljan propust.
Šteta, jer su usluga i ljubaznost inače na nivou.
Uslugu obavlja: Milica
Ana (2 utisaka) - pre 11 meseci
Kozmeticarka Sanja je bila izuzetno prijatna, preporuka.
Ana Maria Bronzani (2 utisaka) - pre 11 meseci
Katarina je posvećena, detaljna i potrudila se da uradi baš kako sam želela! Za svaku pohvalu!
Uslugu obavlja: Katarina
Vesna (2 utisaka) - pre 11 meseci