Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.009 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Velike pohvale za Aleksandru, i koleginicu koja je bila u terminu sa njom, ne znam joj ime.
Divne i vredne devojke, za svaku pohvalu
Dragana Pavlović
Dragana (2 utisaka) - pre 1 godinu
Gospođa Marija je napravila čudo za moje nokte. Imam neravne udubljene pločice nokta te je ona sa vrhunskom stručnošću, osjećajem za detalje i strpljivošću nokte dovela do savršenstva.
Lak je u dalje postojan.
Ponuđena mi je i kava što još nikada nigdje nisam doživjela.
Uživala sam u svakom trenutku
Hvala Marija. Kada opet dođem u Beograd svakako dolazim.
Lijep pozdrav
Sanja Starc
Sanja (1 utisaka) - pre 1 godinu
Najlepši nokti ikada. Osoblje predivno, profesionalno. Sa svaku preporuku.
Gorana (3 utisaka) - pre 1 godinu