Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Preskupo je i uopste ne radi klasican pedikir koji sam ja trazila. Pete mi nisu ni pipnuli, naplatili su mi medicinski pedikir a ja nemam problem sa noktima. Svakako mozda sh dobri ako neko ima ozbiljniji problem ali za klasican pedikir svakako njsu preporuka jer ga ni ne rade
Bojana (1 utisaka) - pre 3 godine
Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Ksenija
Maja (2 utisaka) - pre 3 godine
Za svaku preporuku
Uslugu obavlja: Aleksandra
Jelena (1 utisaka) - pre 3 godine